חפש פוסטים במדריך המלא לסין

17 יוני 2012

מלון זול בהונג קונג וצפייה במופע סימפוניית האורות מקאולוןמשנזן עקבנו אחרי השלטים להונג קונג. ההרגשה היא ממש של מעבר מדינה (כולל בדיקת דרכונים באולם שמזכיר מאוד טרמינל). החלפנו כסף לדולר הונג קונגי ששווה מעט פחות מיואן, יחד עם זאת אל תטעו- המחירים כאן גבוהים בהרבה מהמחירים בסין. יצאנו ברכבת תחתית לעבר המלון ששמו Ashoka. הוא ממוקם בבניין מתפורר בן 16 קומות בשם Chung King Mansion . בבניין יש אווירה של התחנה המרכזית בתל אביב.כל הבניין מלא בגסטהאוסים. יש 2 מעליות לכל בלוק. אנחנו היינו בבלוק A. מעלית אחת עבור קומות זוגיות והשנייה עבור האי-זוגיות.
Chung King Mansionקיבלנו חדר פצפון עם מקום למיטה, חדר אמבטיה ושירותים.שילמנו 648$ הונג קונגי ל-2 לילות. המלון שייך להודים מאוד נחמדים שדיברנו אנגלית לא כל כך מובנת בגלל המבטא. יחד עם זאת המקום נקי והם מאוד השתדלו (למשל החליפו מגבות בין הלילה הראשון והשני). יצאנו מהמלון ולקחנו מעבורת מקאולון שם נמצא המלון לאי הונג קונג. התפעלנו מכמה מערבי המקום שאליו הגענו.
נוף מהמעבורת בין קאולון לאי הונג קונג


הונג קונג מרגישה כמו הכלאה בין אנגליה לסין. הבריטים העבירו את השליטה כאן לסין רק ב-1997 ומאז הונג קונג מוגדרת "איזור מיוחד" עד להפיכתה לחלוטין לחלק מסין. עדיין נוהגים כאן "הפוך" כמו בבריטניה.

בשעה 20:00 הגענו לשדרת הכוכבים על מנת לצפות במופע סימפוניית האורות מקאולון. המופע היה נחמד אם כי מעט מאכזב והוא כולל לייזרים, מוזיקה ואורות מתוזמנים היטב על כל בנייני האי שרואים מהחוף. בערב אכלנו במסעדה יפנית. לקראת 23:00 היו כנראה צריכים לסגור את הקניון בו ממוקמת המסעדה והמלצר בא להגיד לנו "You may leave now". הבנו את הרמז הדק והמשכנו משם ישר למיטה.
מופע סימפוניית האורות כפי שנצפה משדרת הכוכבים


הונג קונג בלילה
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה